Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija

LVRA istorija

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija – tai Nacionalinės viešbučių ir restoranų asociacijos   bei Lietuvos viešbučių asociacijos sąjunga, kurią   2002 m. balandžio 26 d. susirinkę į neeilinį visuotinį   susirinkimą palaimino nariai.

2016-2019 m. kadencijai asociacijos valdybą sudaro 11 narių, tarp jų prezidentė,  Evalda Šiškauskienė.

Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija – vienintelė ir didžiausia svetingumo verslą vienijanti visuomeninė organizacija mūsų šalyje, kurios gretose 320 narių – tai viešbučiai, restoranai, pasilinksminimo paslaugas teikiančios įmonės Vilniuje, Kaune, Trakuose, Klaipėdoje, Palangoje, Neringoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Druskininkuose,   Mažeikiuose ir kituose miestuose.

Maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų sektorius yra daugiausiai darbo vietų sukuriantis sektorius pasaulyje. Asociacijos nariai sukuria apie 11 000 darbo vietų. 110 viešbučių, svečių namų, motelių  valdančiose apgyvendinimo įmonėse yra apie 6200  kambarių.

LVRA nariais yra 16 švietimo įstaigų – mokyklų, ruošiančių įvairaus lygio specialistus viešbučiams ir restoranams. LVRA nariais yra 15 įmonių-partnerių, teikiančių paslaugas ir  produktus ( maistas, gėrimai, baldai, patalynė, indai, IT sprendimai ir kt).

Asociacija aktyviai dirba įsisavinant ES struktūrinių fondų paramą. Šių fondų struktūroje nemaža dalis numatyta turizmo, tame tarpe  viešbučių vystymui,personalo kvalifikacijos kėlimui, verslo ir įvairių lygių mokymo institucijų bendradarbiavimui.

LVRA įstatai

Kontaktai

Vytenio 9/25, LT-03113 Vilnius
Tel. 370 5 2497478
Faks. 370 5 2497478
El. paštas: info@lvra.lt
Svetainė: www.lvra.lt